מי אנחנו - פרופיל החברה

'המטהר - הנדסה וטיהור מים' נוסדה בשנת 1979.
מספר רישום: ע.מ. 002257731
סוג החברה: פרטית

אנחנו עוסקים בשיפור טיב המים שאתם צורכים ובשיפור איכות השפכים שאתם משליכים לביוב.
מהנדסי החברה וטכנאיה עוסקים בפיתוח אמצעים לריכוך מים, טיהור שפכים, סינון תעשייתי, השבחה ומיצוב מים ( Water Conditioning), טיהור והשבת קולחין, מיחזור מים לצרכי השקייה, חקלאות, טיהור שפכים ושימוש מחדש במים שהשלכתם לביוב.

'המטהר' היא גם יבואנית יד ראשונה של ציוד להנדסת מים וסביבה.

כמו כן, אנו מתמחים בייצור מתקני התפלת מים בשיטת אוסמוזה הפוכה, ייצור כימיקלים לטיפול במים, בשפכים ובמערכות קיטור וכמו כן במתן ייעוץ הנדסי ושירות

ללקוחות בכל הארץ מקרית שמונה ועד אילת.

בכדי לגבות את השירות ללקוח אנו מצויידים במעבדה כימית למים ובמשרד טכני ממוחשב המצוייד בין השאר בתוכנת שירות לקוחות.

יצירת קשר:

כתובת למכתבים:                    ת"ד 1181, פ"ת,  מיקוד חדש: 4911101
טלפון:                                   03-9341169
פקס.                                    03-9088161
טל. נייד (מוצב במשרד):          052-5956943
דוא"ל (לחץ!) :                       This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

החזון המקצועי

המוטו שלנו הוא: איכות ומקצוענות חוסכים לכם כסף.
חברת 'המטהר' שמה לה למטרה למכור מוצרים ושירותים שאיכותם חוסכת כסף ללקוחותינו. מטרתנו היא שהמוצרים שאנחנו מייבאים ומשווקים יפעלו היטב לאורך שנים רבות ללא תקלות. גאוותנו היא על מוצרים שנמכרו לפני יותר מ-20 שנה ועדיין פועלים היטב ללא צורך להחליף אותם.
כדי לגבות את איכות המוצרים והשירותים וכיבואנים אנו מחוייבים להקפדה דקדקנית על איכות חומרי הגלם ולבצע ביקורת איכות לכל חומר גלם או מוצר מיובא הנכנסים למפעל. כמו כן, בנינו במשך השנים מאגר של ספרות טכנית ומידע טכני מצטבר ונציגי 'המטהר' יוצאים תכופות לחו"ל להשתלם בתפעול נכון ומקצועי של המערכות שאנו היבואנים שלהם ושל השירותים שאנו מציעים.
בהיותנו יבואנים יד ראשונה למוצרי הנדסת מים אנו מקפידים לבדוק מראש אמינות כל רכיב או מוצר. כל מוצר חדש מותקן בתחילה בהיקף מצומצם ונעשות לו בדיקות התאמה בשטח וכך נצבר נסיון ומופקים לקחים לטובת שיפור מתמיד. כל התקנה נעשית עפ"י נוהל כתוב וצוות "המטהר - הנדסה וטיהור מים" הודרך להקפיד בכל פרט ולפעול עפ"י נוהלי איכות רשמיים.

לצורך כך הקימה "המטהר - הנדסה" במרכז הארץ מחסן עם מלאי גדול של חלקים וחומרים. מיקומו של המחסן במושב נחלים, כ-200 מטר מכביש 6 ומכביש מס' 40 - נגיש ביותר וערוך לאספקה מהירה לכל לקוחותיה של החברה מנוה-אטי"ב ועד אילת, בארץ ובחו"ל. מוצרינו ושירותינו בתחום ההנדסה והכימיה של המים, הם כולם פרי ידע מקורי וידע שנרכש בחו"ל.

"המטהר - הנדסה וטיהור מים" חתומה על הסכמי שיווק וידע עם מספר חברות בין-לאומיות.

כמי שמייחסים לאיכות חשיבות עליונה, ב-'המטהר' מקפידים על רמה מקצועית גבוהה ועל עבודה יסודית ללא פשרות. רק כך, כך אנו מאמינים, נחזק את המוניטין שלנו ונוכל לצרף אלינו עוד ועוד לקוחות מרוצים אשר נהנים ממוצרים אמינים, ברי קיימא ומשתלמים יותר, הפועלים עבורכם ללא תקלות לאורך זמן.
הייחוד של "המטהר - הנדסה" הוא באיכות המוצרים והשירותים אותם היא מספקת. 


אנו מתגאים בפתרון המוחלט והיסודי לכל תקלה או קריאת שרות.

בכל קריאה נפתרת הבעייה!
בכל רכב שירות של "המטהר - הנדסה וטיהור מים" מלאי חלפים וחלקים לכל צורך ולכל מקרה.

יחד עם זאת, לפני שאנו שולחים טכנאי לשירות, אנו משתדלים לפתור את הבעייה באמצעות הדרכה טלפונית (חינם!) ללקוח.

לצורך כך הוקם מאגר ממוחשב של תוצאות תיחקור תקלות וסיבותיהן, המחולק לפי ענפים וסוגי מוצר. בעת דיווח על תקלה, ובעת הצורך, נפתח מאגר המידע, נעשה זיהוי של תקלה דומה בעבר והלקוח מקבל איבחון של התקלה באמצעות הטלפון.


תחומי פעילות
מאז שנת 1979 פועלת חברת "המטהר - הנדסה וטיהור מים" בתחומים מגוונים של הנדסת מים והיא ספק מאושר של התעשייה האווירית, ספק למשרדי הממשלה, רשת מוסכי "מיצובישי", בנק ישראל, מקורות, אורמת, התעשיה הצבאית, רפאל, חברות מזון מהגדולות בישראל, ארגון אכסניות הנוער ועוד.

מערכות השבחת מים, מרכך מים ביתי ותעשייתי, מער' מינון כימיקלים לטיפול במים, כימיקלים למניעת אבנית ושיתוך (קורוזיה) בדוודי קיטור ומערכות מיזוג אויר, מתקני 'סיליפטר' למניעת אבנית וקורוזיה בצנרת מי שתייה, פרוייקטים של טיהור שפכים תעשייתיים, מיחזור מים משומשים ומי נגר, טיהור שפכים, מים אפורים ( דלוחים ), טיהור שפכים שחורים ( צואין ), השבת קולחין, מיכלים, מפרידי שומן וכו' הותקנו ובוצעו על-ידינו בבתים פרטיים, מועדוני ספורט, קהילות קטנות, במפעלי תעשייה ובחקלאות.

כמו כן נמנים על לקוחותינו גופים מוסדיים כגון: רשתות בתי מלון, רשתות למסעדות ובתי קפה, אולמות אירועים, מפעלי קייטרינג וייצור מזון, אוניברסיטאות ועוד.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל לקוחותינו וליהנות מ"איכות ומקצוענות חוסכים כסף"