חברת 'המטהר - הנדסה וטיהור מים' טל. 03-9341169 מציעה שירותי ריקון, ניקוי ותחזוקה שוטפת לבורות רקב ולמפרידי שומן אורגני ושמן מינרלי המוצבים במוסכים, עסקי טיפול ברכב, במטבחים, בתעשיית המזון, מסעדות, אולמות אירועים וכדומה. זאת, כדי לשמור על איכות תקינה של השפכים בהתאם לתקנות ולדרישות משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

אנו שומרים על ניקיון מפריד השומן מבטיחים את פעולתו השוטפת התקינה ע"י ביצוע בדיקות קבועות של איכות השפכים, בקרת תקינות, והפקת דו"חות מטעם מעבדה מוסמכת ע"י משרד הבריאות. אם איכות השפכים יורדת אנו נותנים את השירות המקצועי וההנדסי הנדרש כדי לתקן את המצב ומונעים בכך קנסות כבדים.

לצורך העבודה יש לנו את הציוד והידע הדרושים ואנו מצויידים בין השאר, במשאית ביובית מהמשוכללות בארץ המצויידת במיטב ציוד השאיבה, הריקון והשטיפה. השפכים מפונים לאתר מורשה.

Sewage-Truck-Hametaher-0852


הסבר כללי:
הפרדת השומנים נעשית ללא חשמל וע"י ניצול חוקים פיזיקליים והיא תהליך פיזיקלי הקשור קשר הדוק לספיקת המים (ליטר לדקה) האמורה לזרום במפריד השומן בשעת השיא ולסוג השומן המופרד.

 מפריד השומן מיועד להקטין את כמות הזיהומים, השומן והמשקעים העלולים להגיע עם השפכים למכון טיהור השפכים.חשיבותו העיקרית היא בכך שהוא מסוגל להפריד מתוך המים של השפכים את השומן הזורם יחד איתם ולרכז אותו באיזור נפרד, משם אפשר אחר כך לשאוב את השומן.

הקטנת כמות השומן והזיהומים המגיעים אל מכון טיהור השפכים משפרת את יעילותו. רמת הזיהומים והשומן האורגני שמותר להזרים אל רשת הביוב מוגדרת בחוק ובתקנות והעובר עליהם מסתכן בתביעות משפטיות, קנסות, הגבלת פעילות ועלול להגיע אפילו עד כדי סגירת העסק.

בור רקב הוא סוג אחר של מיכל המטפל בשפכים ותפקידו גם הוא להקטין את כמות הזיהומים המגיעה למכון טיהור השפכים.

את פינוי השפכים מתוך מפריד השומן ובור הרקב אנו עושים בעזרת משאית ביובית מהמשוכללות בארץ.
הפינוי נעשה אך ורק לאתר מורשה עפ"י התקנות. זאת במקביל לכך שבעל מפריד השומן נדרש להוכיח לרשויות שאכן פינה את מפריד השומן שלו לאתר רשמי ומורשה, אחרת ייקנס ועלול לעמוד לדין.

 

Sewage-Truck-Hametaher-0861

הצעת מחיר:

 התקשרו אלינו בקשר למבצעי מחירים המתקיימים מפעם לפעם לגבי פינוי שומנים!

 

מספר קטלוגי 000000, ניקוי יחידה אחת עם 2 פתחים - 900 ש"ח (כולל הובלה לאתר מורשה ע"י המשרד להגנת הסביבה)

 המחירים לא כוללים מע"מ.

תוקף ההצעה: עד לסוף החודש הגריגוריאני השוטף.

 

לחצ/י כאן:לרשימת מפרידי שומן הקיימים במלאי